Moje služby

Nabízím následující služby

Dlouhodobá psychoterapie 

je terapeutický proces v délce několika měsíců až několika let, který je založen na hlubší spolupráci terapeuta a klienta. V rámci procesu se společně soustředíme na zkoumání a pochopení emočních, behaviorálních a mentálních problémů a vzorců. Cílem je podpořit vás v osobním růstu a změně těchto problematických vzorců a postojů a také posílit vaši schopnost vypořádat se s životními výzvami a obtížemi. Dlouhodobá psychoterapie může být užitečná pro řešení široké škály problémů, včetně depresivních poruch, úzkostí, traumatických zážitků, mezilidských vztahů a osobních rozvojových cílů.

Krátkodobá podpora při integraci psychedelické zkušenosti

je určena pro osoby, které prožily (náročnou) psychedelickou zkušenost a potřebují pomoc s její integrací do svého života. Společně můžeme lépe prozkoumat a zpracovat zážitek a najít způsoby, jak tyto nové poznatky integrovat do vašeho běžného života. Cílem je podpořit váš osobní růst a duševní pohodu a vyrovnat se s případnými negativními důsledky psychedelické zkušenosti, jako je například zmatek, dezorientace nebo přetrvávající úzkost. Trvání je spíše v jednotkách setkání.

Při své práci se řídím etickým kodexem Evropské psychoterapeutické asociace. Neposkytuji zdravotní službu ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!