Moje služby

Rád Vám pomůžu v následujících oblastech

Vztahové potíže

Trápí vás rodinné, přátelské nebo romantické vztahy? Nejste v nich spokojení? Neumíte je navázat? Máte potíže spojené se svojí sexualitou? Společně můžeme spletité uzly blízkých vztahů rozplést tak, aby vám dávaly smysl. Vřele vítám také LGBT+ klienty a témata.

Emoční potíže

Trápí vás úzkosti? Býváte často smutní? Nezvládáte svůj hněv? Zažíváte často pocity strachu či nejistoty? Věřím, že všechny náročné emoce mají svůj význam, pomáhají nám růst a časem nás přestanou zahlcovat, když jim věnujeme dostatek pozornosti.

Životní křižovatky

Stojíte před náročným rozhodnutím? Nemůžete se pohnout z místa? Nevíte, kam se v životě dál vydat? Rád vám budu průvodcem na různých úsecích vaší životní cesty.

Studium, práce

Prožíváte náročné okamžiky při studiu? Nenacházíte motivaci pro své činnosti? Máte potíže v práci nebo pracovním kolektivu? Přijďte si o tom popovídat.

Děti a výchova

Máte problémy s výchovou? Nezvládáte svoje emoce v souvislosti s dětmi? Rádi byste zlepšili své rodičovské schopnosti? Nebo mají trápení Vaše děti? Můžete se na mě obrátit jako rodiče, ale rád poskytnu terapeutické služby i Vašim dospívajícím potomkům.

Seberozvoj

Rádi byste více poznali sami sebe? Jste v životě spokojení, ale chcete se dále rozvíjet? Toužíte po hledání smyslu? Chcete se posouvat v sebepoznání, ve vztazích, ve vlastní spiritualitě? I toto může být součástí psychoterapeutické práce.

Násilí, domácí násilí

Nabízím také práci s problematikou násilí.

Stali jste se obětí trestného činu? Máte doma partnera, který se dopouští násilí? Jste sami těmi, kdo se násilí dopouštějí, ať už doma, nebo mezi lidmi?

Na těchto tématech můžeme diskrétně pracovat.

Jiné

Nenašli jste se v uvedených příkladech? Trápí vás nemoci, závislosti, bolesti či cokoliv jiného? Na společné setkání můžete přijít s čímkoliv, co vám přijde důležité.

Často si lidé myslí, že zrovna jejich téma je hloupé a nemá smysl jej řešit - pokud je však daná oblast významná pro vás, bude významnou i pro mě.

Při své práci se řídím etickým kodexem Evropské psychoterapeutické asociace. Neposkytuji zdravotní službu ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!