Kontakt

Kde mě najdete,

jak se se mnou spojíte a jak vypadá první setkání

Na prvním setkání, které je především informativní, si popovídáme o Vaší životní situaci a o tom, co Vás ke mně přivádí. Cílem je, abychom se zorientovali ve Vaší situaci a společně si ujasnili, co od naší spolupráce očekáváte a jaké jsou Vaše potřeby.

Ode mě se můžete dozvědět více o tom, jak moje služby vypadají a jakým stylem pracuji. Pokud zhodnotíme, že ve spolupráci chceme pokračovat, na konci se dohodneme na praktických věcech (např. jak často se vídat).

Můžete si také vzít čas na rozmyšlenou nebo rovnou říct, že byste spolupráci raději nenavázali. I to je úplně v pořádku - zubaře, který Vám vyhovuje, taky nemusíte najít na první dobrou.

Kontaktovat mě můžete přes e-mail nebo po telefonu. Na e-maily odpovídám nejpozději do týdne. Pokud Vám nezvednu telefon, zavolám zpátky, jakmile to bude možné. Zpátky zavolám také na SMS zprávy. 

Úterý 14:00-20:00  |  Čtvrtek 8:00-13:30

Divadelní 6 Brno

» Zazvoňte na zvonek Psychoterapie, v průchodu po levé straně najdete schody, po nich vyjdete do 1. patra, jdete dveřmi vpravo a dál se řídíte podle značek Psychoterapie

» 1 minutu pěšky od zastávky Malinovského náměstí

+420 775 652 933

jiri.ammer@gmail.com

IČO: 08972541

Číslo účtu: 1067954073/3030

Odkaz pro online konzultace: whereby.com/ammerjiri

ID datové schránky: z7x6ae2 

Při své práci se řídím etickým kodexem Evropské psychoterapeutické asociace. Neposkytuji zdravotní službu ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!