Často kladené otázky

Jak vypadá první setkání?

Na začátku mi řeknete víc o svojí životní situaci, společně se v ní zorientujeme a ujasníme si, co od spolupráce očekáváte. Dozvíte se více o mně a mých službách a na konci se můžeme domluvit, zda chcete spolupráci navázat nebo ne.

Jakým stylem pracujete?

Pro každého klienta hledám ten nejlepší způsob, jak mu pomoct. V rámci svého integrativního přístupu využívám způsoby práce z mnohých oblastí psychoterapie, nejvíce mě ovlivňuje gestalt psychoterapie a další humanistické směry.

Jak dlouho to trvá?

Jedno setkání trvá 50 minut. Celková délka terapie je vždy individuální - někomu stačí pár měsíců, jiní chodí roky. Vždy ale záleží na tom, zda chcete pokračovat a spolupráce Vám dává smysl.

Jsem tady správně?

Mnozí lidé pochybují, jestli "to jejich" téma je pro terapii dost dobré. Zastávám názor, že cokoliv je významné pro Vás, je významné i pro mě. 

Kolik to stojí a kde vás najdu?

Cena za jedno setkání je 1100 Kč. Po domluvě je možné cenu snížit. Najdete mě na ulici Divadelní 6 poblíž Malinovského náměstí. Více viz stránku Kontakty.

Co když nemůžu přijít?

Pokud na domluvené setkání nemůžete dorazit, omluvte se prosím alespoň 24 hodin předem. V opačném případě za zmeškané setkání účtuji stornopoplatek v plné výši.

Při své práci se řídím etickým kodexem Evropské psychoterapeutické asociace. Neposkytuji zdravotní službu ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!