Často kladené otázky

Jak vypadá první setkání?

Na začátku mi řeknete víc o svojí životní situaci, společně se v ní zorientujeme a ujasníme si, co od spolupráce očekáváte. Dozvíte se více o mně a mých službách a na konci se můžeme domluvit, zda chcete spolupráci navázat nebo ne.

Jakým stylem pracujete?

Pro každého klienta hledám ten nejlepší způsob, jak mu pomoct, a neomezuji se přitom na techniky a teorie jednotlivých psychoterapeutických přístupů.

Jak dlouho to trvá?

Jedno setkání trvá 50 minut. Celková délka terapie je vždy individuální - někomu stačí pár měsíců, jiní chodí roky. Vždy ale záleží na tom, zda chcete pokračovat a spolupráce Vám dává smysl.

Jsem tady správně?

Mnozí lidé pochybují, jestli "to jejich" téma je pro terapii dost dobré. Zastávám názor, že cokoliv je významné pro Vás, je významné i pro mě. 

Kolik to stojí a kde vás najdu?

Cena za jedno setkání je 1100 Kč. Po domluvě je možné cenu snížit. Najdete mě na ulici Divadelní 6 poblíž Malinovského náměstí. Více viz stránku Kontakty.

Co když nemůžu přijít?

Pokud na domluvené setkání nemůžete dorazit, omluvte se prosím alespoň 24 hodin předem. V opačném případě za zmeškané setkání účtuji plnou cenu na dalším setkání. Stejně tak Vy budete mít jedno setkání zdarma, když domluvený termín zruším později než 24 hodin před ním.

Při své práci se řídím etickým kodexem Evropské psychoterapeutické asociace. Neposkytuji zdravotní službu ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!