Často kladené otázky

Jak vypadá první setkání?

Na začátku mi řeknete víc o svojí životní situaci, společně se v ní zorientujeme a ujasníme si, co od spolupráce očekáváte. Dozvíte se více o mně a mých službách a na konci se můžeme domluvit, zda chcete spolupráci navázat nebo ne.

Jakým stylem pracujete?

Pro každého klienta hledám ten nejlepší způsob, jak mu pomoct, a neomezuji se přitom na techniky a teorie jednotlivých psychoterapeutických přístupů.

Jak dlouho to trvá?

Jedno setkání trvá 50 minut. Celková délka terapie je vždy individuální - někomu stačí pár setkání, jiní chodí měsíce i roky. Vždy ale záleží na tom, zda chcete pokračovat a spolupráce Vám dává smysl.

Jsem tady správně?

Mnozí lidé pochybují, jestli "to jejich" téma je pro terapii dost dobré. Zastávám názor, že cokoliv je významné pro Vás, je významné i pro mě. 

Jak dlouho trvá objednání?

Obvykle jsem schopný domluvit první schůzku do dvou až tří týdnů.

Kolik to stojí a kde vás najdu?

Cena za jedno setkání je 500 Kč. Snížená cena pro studenty, nezaměstnané, důchodce a rodiče na rodičovské dovolené je 400 Kč. V úterý mě najdete na Dvořákově a ve čtvrtek na Minské ulici. Více viz stránku Kontakty.

Co když nemůžu přijít?

Pokud na domluvené setkání nemůžete dorazit, omluvte se prosím alespoň 24 hodin předem. V opačném případě za zmeškané setkání účtuji plnou cenu na dalším setkání. Stejně tak Vy budete mít jedno setkání zdarma, když domluvený termín zruším později než 24 hodin před ním.